Ką reikėtų žinoti apie batų spalvas?

Perkant batus internetu gali kilti klausimas, ar ekrane matoma spalva tokia pati atrodys ir realybėje? Žinoma, ji kardinaliai nesiskirs, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad ekrano nustatymai gali būti ne visai tikslūs, todėl spalva gali atrodyti šiek tiek kitokia nei yra iš tikrųjų. Vis dėlto, esminių neatitikimų tikrai pavyksta išvengti ir pirkėjai drąsiai renkasi prekes internetu. Kone dažniausiai internetu įsigyjama juodos spalvos avalynė. Be abejo, juoda spalva – universalus ir prie visko derantis sprendimas. Juoda spalva karaliauja renkantis tiek batelius, tiek žieminius ar sezoninius ilgaaulius ir kitą avalynę. Tokius batus nesudėtinga derinti prie aprangos ar aksesuarų, nes prie jos puikiai atrodo bet kuri kita spalva. Antra pagal populiarumą, ko gero, rudos spalvos avalynė. Ruda ypač mėgstama rudens sezonu, su kuriuo iškart ir asocijuojasi. Tai gana praktiška spalva, be to, kaip ir juodi batai, nesudėtingai prižiūrima.

Gausu įvairiausių rudai ar juodai avalynei prižiūrėti skirtų priemonių, tarp kurių yra ir tokių, kurios padeda kuo ilgiau išlaikyti jų spalvą. Vis dėlto, nereikėtų nuvertinti ir kitų pasirinkimų. Pavyzdžiui, taip pat ne retai yra perkami pilkos ar mėlynos spalvos batai internetu. Ir tai neturėtų kelti nuostabos, nes svarbiausia ne jų pačių spalva, o prie ko ketinate juos avėti. Kalbant apie moteriškus batus ar batelius – juos įprasta derinti prie rankinės ar šalio, todėl, pavyzdžiui, mėlynų batelių ir tokios pat spalvos rankinės derinys atrodys nepriekaištingai. Vyrai taip pat ryžtasi rinktis netradicines spalvas. Vėsesnio sezono batus galima derinti prie šaliko, kepurės ar vyriškos rankinės.

Netradicinių spalvų batai padeda išsiskirti, kurti originalų stilių. Atsakingai derinami ir skoningai parinkti jie gali tapti unikaliu Jūsų įvaizdžio elementu, todėl nereikia tokių sprendimų vengti. Tiesa, renkantis neįprastų spalvų batus reikėtų iškart pasirūpinti jų priežiūra. Tokiu atveju priemonių pasirinkimą dažniausiai lemia avalynės sudėtis, nes rasti, pavyzdžiui, mėlynos spalvos batų tepalą gali būti sudėtinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Shopping Cart