Kaip išsirinkti žieminę avalynę internetu?

Avalynės pasirinkimas – sudėtingas ir atidumo reikalaujantis procesas, todėl daugelis renkasi įsigyti batus parduotuvėse. Žinoma, čia visada galima pasimatuoti ir apžiūrėti produktus, tačiau sutaupyti pavyks vargiai. Pirmiausia – kainuoja kelionė, o kartais tenka aplankyti ir ne vieną batų parduotuvę, kol randami tinkami. Antra – sugaištama be galo daug laiko, be to, nuolat parduotuvėse šurmuliuojantys žmonės ir muzika vargina, todėl didėja ir rizika įsigyti ne visai tai, ko norėta. Kaip išvengti šių problemų? Puikus sprendimas – avalynė internetu. Nors sklando mitai, jog tokiu būdu pirkti avalynę kur kas sunkiau, taip nėra, jei iš anksto apsisprendžiate dėl kelių dalykų.


Sudėtis. Kalbant apie žieminius batus, ko gero, aktualiausias klausimas yra jų vidus. Derėtų pasirinkti, ar planuojama įsigyti avalynė turėtų būti su kailiu ar be, o galbūt ieškote apavo su vilna? Renkantis sudėtį svarbiausia gerai apgalvoti, kur dažniausiai tenka batus avėti. Pavyzdžiui, jei į darbą važiuojate automobiliu, o atvykę batus persiaunate arba patalpose yra gana šilta – batai su kailiu ar vilna nebus tinkamas variantas, mat jose koja kais. Jei atvirkščiai, dažniau tenka naudotis viešuoju transportu ir ilgai lūkuriuoti stotelėse, tuomet šiluma tikrai būtina.


Dizainas. Pradedant ieškoti avalynės (ir visai nesvarbu batus pirksite parduotuvėje ar internetu) reikėtų tiksliai apsispręsti, kokio dizaino prekių ieškote. Pirmiausia, žinoma, aulo ilgis. Nors ilgaauliai žieminiai batai kur kas populiaresni, avalynė trumpais aulais gali būti ne ką mažiau patogi ir šilta. Ypač turint omeny pastaruoju metu šalyje vyraujančias žiemas, kurių metu svarbesniu kriterijumi tampa batų pralaidumas vandeniui, o ne šilumos izoliavimas jų viduje.


Dekoras. Pats subtiliausias ir individualiausias avalynės pasirinkimą lemiantis kriterijus. Jei pagal sudėtį ir dizainą Jums batus išrinkti galėtų ir kitas žmogus, tai apie dekorą spręsti turi tik tas, kuris batus nešios. Avalynė internetu gali būti dekoruota įvairiais blizgiais elementais, sagtimis, papildomais raišteliais, kailiais ir dar daugeliu kitų, todėl reikėtų tvirtai apsispręsti ko ieškote, antraip galite pasiklysti tarp pasiūlymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Shopping Cart